72 sata bez kompromisa

72 sata bez kompromisa: Projekt koji je zaživio u deset europskih zemalja, u Hrvatskoj okuplja mlade od 2014. godine. 72 sata, tisuće volontera i stotine volonterskih akcija. Cilj projekta je promovirati volontiranje među mladima, potaknuti ih da budu pokretači promjena u svojoj lokalnoj zajednici i pokazati koliko se zajedničkim snagama može napraviti promjena u kratkom vremenskom periodu.

Ove godine su u našoj udruzi, UCDPDN Leptirići, bili djevojke i mladići iz Frame župe sv. Ilije Metković. U druženju s našim terapeutima, djecom koja dolaze na terapije te korisnicima poludnevnog boravka upoznali su se s radom te zdušno sudjelovali u aktivnostima. Zadovoljstvo je bilo obostrano posebno među korisnicima kojima je današnji dan bio u mnogočemu drukčiji i zanimljiviji. Od srca im zahvaljujemo i radujemo se novim susretima.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)