Sveti Nikola posjetio Leptiriće

Sveti Nikola poput Isusa smiruje uzburkano more i zato je zaštitnik mornara. Svojim blagoslovom ozdravlja dijete kojem je zapela riblja kost u grlu, zato ga nazivamo zaštitnikom djece. Jedan je od najomiljenijih kršćanskih svetaca. 6. prosinca je dan koji će zauvijek ostati pohranjen u srcu svakog djeteta. Od našeg Sv.Nikole možemo naučiti kako se živi vjera i ljubav.

Veselo i ushićeno je danas bilo u našoj udruzi. Stigao je Sv. Nikola te tradicionalno dobroj djeci darivao prigodne poklone. Sreći i zadovoljstvu nije bilo kraja, na slatkišima zahvalili su se predivnim osmijesima na licima. Uz smijeh i veselje djeca su se fotografirala sa svetim Nikolom, koji je morao krenuti dalje, pa se zahvalio, pozdravio i obećao susret iduće godine.

Iz udruge Leptirići od srca zahvaljujemo našem volonteru gospodinu Branki Medaku.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)