Program „Zaželi – prevencija institucionalizacije“ – projekt “Osmjeh zajedništva”

Dana 31. svibnja 2024. godine, 10 djelatnica potpisalo je ugovor o radu u sklopu projekta ,,Osmijeh zajedništva” koji se provodi unutar Programa „Zaželi – prevencija institucionalizacije“. Djelatnice su započele s radom 1. lipnja 2024. godine.

Cilj projekta je osigurati dugotrajnu skrb u svakodnevnom životu starijim osobama i odraslim osobama s invaliditetom radi povećavanja njihove socijalne uključenosti, prevenciji institucionalizacije, ostanku u vlastitom domu te osiguravanju prava na život u zajednici.
Kroz projekt se zaposlilo 10 žena koji će pružati usluge za 60 krajnjih korisnika kroz 30 mjeseci na području grada Ploča i Metkovića.

Ukupna vrijednost projekta je 450.000,00 eura.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)