Nacionalna zaklada objavila rezultate natječaja za dodjelu institucionalnih podrški udrugama osoba s invaliditetom

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići odazvala se na natječaj “Institucionalna podrška stabilizaciji i/ili razvoju udruga osoba s invaliditetom (IP_24_4_OSI)”, objavljen 19. ožujka 2024. godine za ostvarivanje financijske podrške u okviru planiranih sredstava Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.

 

Zadovoljstvo nam je izvijestiti Vas kako je Upravni odbor Nacionalne zaklade na svojoj sjednici održanoj 7. lipnja 2024. godine donio odluku o odobravanju institucionalne podrške UCDPDN Leptrići u iznosu od 25.867,00 €. Institucionalna podrška odobrena je za razdoblje od tri (3) godine što nas iznimno veseli i ponosni smo što smo dio ovog natječaja koji će nam pripomoći u stabilizaciji daljnjeg rada naše Udruge.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)