Javni poziv krajnjim korisnicima

Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići objavljuje javni poziv te pruža mogućnost svim korisnicima tj. osobama starije životne dobi (iznad 65 godina) i nemoćnim osobama sa područja Grada Ploča i grada Metkovića za iskaz interesa za primanje usluga potpore i podrške osiguranu kroz provedbu projekta „Radišni i zadovoljni II“ UP.02.1.1.16.0452.

Projekt “Radišni i zadovoljni II” sufinanciran je sredstvima iz Europskog socijalnog fonda.

Poziv se objavljuje s ciljem prikupljanja podataka i utvrđivanja potreba starijih i/ili nemoćnih osoba za primanje usluga potpore i podrške osigurane kroz provedbu projekta „Radišni i zadovoljni II“.

Usluge koje će biti pružene korisnicima:

• Pomoć u dostavi namirnica, lijekova i drugih potrepština
  • Briga o osobnoj higijeni korisnika
  • Pomoć u pripremi obroka
  • Pomoć u održavanju čistoće stambenog prostora korisnika
  • Pomoć u ostvarivanju raznih prava
  • Pružanje podrške korisnicima
  • Pružanje podrške korisnicima kroz razgovore i druženje te uključivanje u društvo
  • Druge poslove vezane uz skrb starijih i/ili nemoćnih osoba

NAPOMENA:

• Nije prihvatljivo sudjelovanje krajnjih korisnika Poziva koji istovjetne usluge iz ovog poziva kao i usluge primanja osobne asistencije primaju iz drugih javnih izvora

VIŠE INFORMACIJA I KONTAKT: