Humanitarna izložba slika Planinarskog društva Gledavac za Udrugu Leptirići

Sinoć je u GKS-u Metković otvorena Humanitarna izložba slika Planinarskog društva Gledavac, fotografija nastalih na izletima kroz Hrvatsku, BiH i Italiju. Autori su članovi tog društva, a cijeli prihod od prodaje namijenjen je našoj  Udruzi Leptirići  povodom obilježenog Nacionalnog dana osoba s cerebralnom paralizom.

Izložbu je najavila ravnateljica Centra za kulturu i sport Metković, Zrinka Mijoč te riječ prepustila članici HPD Gledavac, gospođi Nataši Parmać koja je pobliže objasnila svrhu same izložbe te Udruzi Leptirići donirala prikupljena sredstva. U ime Leptirića sredstva je simbolično preuzela Irena Obradović, radni i senzorni terapeut, te planinarima zahvalila na ovoj hvalevrijednoj akciji. Prof. Zvonko Kežić je u ime stručnog žirija predstavio izložene fotografije, a izložbu proglasila otvorenom članica Leptirića Antonela Krstičević.

Za glazbenu podlogu pobrinuo se naš poznati kantautor Branko Bebić.

Leave a Comment

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)